Vibracijų matavimas

Inobalt sukurta vibracijos matavimo technologija skirta vartotojams, vykdantiems vibracijos stebėseną, analizę ir pažeidimų diagnostiką. Technologija atitinka naudotojų reikalavimus ne tik dėl patogumo ir ekonomiškumo, bet ir dėl to, kad naudotojai gali ją integruoti į savo procesų stebėsenos sistemas. Vartotojai patys įsitikins, kad Inobalt gaminiai gali pasiūlyti daugiau nei kiti rinkoje esantys produktai. Viena iš ypatingų technologijos savybių - gebėjimas savarankiškai atlikti pagrindines sistemos funkcijas pačiame Expert Vibro įrenginyje, net kai sugenda kompiuteriai ir tinklai.

Sistema Expert Vibro naudotojams siūlo daugybę funkcijų, atitinkančių konkrečius jų reikalavimus.

 Pritaikymo pavyzdžiai

Garo turbinų vibracijų ir oro tarpo stebėjimas
Laivų transmisijų, guolių ir velenų pažeidimų diagnostika
Dujų turbinų degimo kameros vibracijų surinkimas ir stebėjimas
Stebėsena ir signalų vertinimas bandymų stenduose
Mobilioji vibracijos matavimo technologija

 Techninė įranga

Įrenginyje Expert Vibro inžinieriai sėkmingai suderino sudėtingų funkcijų apdorojimą su dideliu lankstumu patogioje naudoti sistemoje. Dabar vibracijos matavimo sistemas galima naudoti ten, kur anksčiau jos buvo ekonomiškai neįmanomos. Prietaise įrengtas didelės galios dviejų branduolių FPGA procesorius, paremtas ARM technologija, suteikiantis naudotojams dideles duomenų apdorojimo galios atsargas.

 Programinė įranga

Naudodami ProfiSignal programinės įrangos Vibro pmodulį naudotojai gali matytis ir analizuoti FFT, kaskadines, laiko signalų ir orbitų diagramas. Proceso duomenys ir vibracijos duomenys galima stebėti ir vertinti vienoje sistemoje. Sistema naudotojams siūlo diagramas su įvairiomis analizės funkcijomis. Naudojantis ataskaitų generatoriumi galima kurti reikalingus dokumentus.

 Prisijungimas prie duomenų tinklų

Ypatinga Expert Vibro funkcija yra ProfiMessage LAN sąsaja, leidžianti prisijungti prie duomenų tinklų. Naudotojai gali prijungti Message įrenginius prie LAN lizdo ir tada pasiekti bei vertinti matavimo duomenis iš bet kurio tinkle esančio autorizuoto kompiuterio.

Saugus proceso stebėjimas ir duomenų rinkimas
Nepriklausomai veikiantys Expert Vibro prietaisai užtikrina naudotojams saugų ir nuolatinį duomenų rinkimą ir stebėjimą. Inobalt technologijos saugumas grindžiamas vidine duomenų saugojimo galimybe ir savarankiškai veikiančiomis Expert Vibro prietaiso stebėjimo funkcijomis. Inobalt padarė viską, kad būtų įveiktas poveikis, kurį proceso stebėjimui gali turėti gedimų veikiami duomenų tinklai.

Vibracijos matavimas ir proceso duomenys vienoje sistemoje

Procesų ir vibracijos stebėsenos sprendimams paprastai reikia dviejų atskirų, nepriklausomų sistemų. Dėl to didėja pirkimo, eksploatavimo ir sistemos priežiūros išlaidos. Taip pat gali iškilti įrengimo vietos problema. Dėl Inobalt sistemų konstrukcijos šios problemos įveikiamos. Inobalt sistemos leidžia naudotojams gauti proceso ir vibracijos duomenis vienoje suderinamoje sistemoje. Tai suteikia naudotojams akivaizdžių privalumų, įskaitant patogumą ir praktiškumą, taip pat kompaktišką konstrukciją, reikalaujančią minimalios vietos įrengimui.

 Expert Vibro modulis

Kompaktiška, pramoninė, modulinė Expert Vibro prietaisų konstrukcija su nuimamais gnybtais ir bėgelių tvirtinimo įtaisais leidžia juos lengvai montuoti į spintas ir korpusus. Expert Vibro prietaisai gali gauti vibracijos signalus, tokius kaip greitis, pagreitis ir kryptis, taip pat tipinius proceso duomenis, tokius kaip slėgis, temperatūra, srautas ir sukimasis. Vibracijos duomenys įrašomi ir apibendrinami tiesiogiai Message įrenginiuose kaip reikšmingos charakteristinės vertės ir FFT. Signalizacijos funkcijos stebi charakteristines vertes. Sutrikus darbui jos gali perduoti tekstinius pranešimus arba el. laiškus ir įjungti skaitmeninius išėjimus.

 Inobal gaminių privalumai

Sinchroninis ir lygiagretus iki 48 vibracijos signalų surinkimas iš vieno prietaiso
Vienalaikis vibracijos ir proceso signalų surinkimas
Nepriklausomas veikimas, užtikrinantis saugią vibracijos stebėseną
Galima įdiegti kaip proceso valdymo sistemos posistemę
Itin ekonomiškas
Galima nustatyti charakteringąsias vertes (pikas-pikas, tarpas), atlikti užsakymų analizę
Duomenų kaupiklio atmintis, skirta nepriklausomam ir ilgalaikiam mašinos duomenų kaupimui
Stebėsena ir (arba) pavojaus signalai (tekstinė žinutė, el. paštas, faksas)
PROFIBUS-DP arba Modbus RTU/TCP sąsaja, leidžianti teikti ataskaitas pagrindinėms valdymo sistemoms
Matavimų duomenų analizė stacionariame kompiuteryje
Vertinimas naudojant orbitą, FFT, kaskadines ir Yt diagramas
apvalkalo dažnių spektro ir vibracijos greičio skaičiavimas
Didelės galios vibracijos diagnostikos sistema su integruota duomenų atmintimi, leidžiančia nepriklausomai įrašyti ilgalaikius duomenis
Universali pagreičio, greičio ir atstumo jutiklių jungtis
Kompaktiška konstrukcija ir kompaktiški kanalų kanalai, leidžiantys lengvai įrengti spintos