KONSULTACIJOS

 

Diegiant net ir labai sudėtingas sistemas, „Inobalt" specialistai padės pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančius sprendimus ir užtikrins aukščiausią darbų kokybę nuo pat projekto pradžios iki pilno įgyvendinimo.

Semiamės patirties vykdydami kompleksinius projektus, turime sukaupę didelę matavimų, duomenų surinkimo ir intelektualių inžinierinių sprendimų kūrimo bei diegimo patirtį, todėl galime patarti, rekomenduoti ir konsultuoti įvairiuose sektoriuose dirbančius klientus – pramonėje, žemės ūkyje ir kt.

Nuodugniai įvertinę kliento poreikius, atlikę esamos situacijos ir jau įdiegtų sistemų analizę, parengiame sprendimo koncepciją ir pasiūlome galimus jos realizavimo būdus. Prireikus atliekame reikalingas studijas, matematinius skaičiavimus ir modeliavimus, taip parenkame didžiausią naudą ir pridėtinę vertę klientui suteikiantį sprendimą. Svarbiausias mūsų tikslas – pasiekti, kad technologijos padėtų sumažinti sąnaudas, pagerintų gamybos procesų efektyvumą bei padidintų kokybės kontrolę.