UAB Inobalt parodoje "Ką pasėsi... 2012"

 

UAB Inobalt dalyvavo tarptautinėje žemės ūkio parodoje "Ką pasėsi... 2012". UAB Inobalt pademonstravo produktus kurie skirti energijos taupymui, procesų ir kontrolės sistemų optimizacijai, temperatūros matavimui, drėgmės matavimui, suslėgto oro srauto ir praradimų nustatymui bei pristatė pažangiausią duomenų surinkimo ir apdorojimo prietaisą Expert.

Kovo 29-31 d. vykusi Tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2012", tai – septynioliktoji pavasarinė ir iš viso – trisdešimt ketvirtoji paroda surengta Universitete. „Ką pasėsi... 2012" dalyvavo 260 firmų, įstaigų, organizacijų ir apie 350 smulkiųjų gamintojų bei pardavėjų. Sulaukta ir ypač gausaus lankytojų būrio - apie 85 tūkst. Žmonės plūdo į parodą ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos.

Naujausias technologijas parodoje pristatė fermų įrangą ir produktus gyvulininkystei siūlančios firmos. Gausios buvo vandentvarkos ir šilumos ūkio įrangos, trąšų ir augalų apsaugos priemonių, daržininkystės sodininkystės ir gėlininkystės ekspozicijos.

Visų renginių, vykusių kovo 39-31 d. Aleksandro Stulginskio universitete, lankymas buvo nemokamas.

ka-pasesi-2012