Paroda Tech Industry 2012

 

Parodos "Tech Industry 2012" metu savo produktus pristatė apie 250 kompanijų iš tokių šalių kaip Latvija, Lietuva, Estija, Suomija, Švedija, Lenkija, Italija, Vokietija, Rusija, Ukraina, Baltarusija ir kt. Paroda vyko dviejuose pavilijonuose. Buvo demonstruojamos pažangiausios metalo apdirbimo sistemos ir įranga, mechaninė įranga ir medžiagos, dujų ir hidro srautų matavimo technologijos, automatikos ir valdymo sistemos, hidraulinė įranga, elektros įrankiai, matavimo įranga, elektronikos ir elektros įranga, dujų tiekimo įranga, taip pat kita įranga, medžiagos ir technologijos.

Dalyviai pademonstravo daugybę naujos, dar nematytos įrangos, įrankių ir medžiagų, kurios gali būti diegiamos ir naudojamos tiek pramonės gamintojų bei paslaugų teikėjų, tiek mažesnių gamybos įmonių, kurios nori modernizuoti ir racionalizuoti gamybos procesą ir padaryti jį labiau ekonomiškai efektyvesniu.

INOBALT parodos metu pristatė visą eilę inovacinių sprendimų. Pavyzdžiui parodoje buvo pristatytas naujas daugiakanalis mobilus duomenų kaupiklis.
Nuo šiol visi matavimai gali būti fiksuojami, rodomi ir saugomi duomenų kaupiklyje. Be to gali būti prijungti ir analizuojami bet kokie energijos, suspausto oro, dujų, vandens, elektros energijos, šilumos kiekio, garo ir kt. skaitikliai. Tai labai supaprastina energijos valdymą, bei atitinka standarto DIN ISO 50001 reikalavimus.

INOBALT taip pat pademonstravo pažangiausius mechatronikos produktus. Buvo demonstruojami naujausi rutuliniai ir slydimo sraigtai, reduktoriai, linijiniai moduliai, pavaros, CNC sprendimai ir kt.

tech-industry-2012