expert logger sm

Expert Logger – naujausios kartos autonominis duomenų kaupiklis

Expert Logger 1Delphin Technology AG pristato Expert Loggernaujausios kartos duomenų kaupiklį, kuriame apjungtos naujausios komunikacijos bei pažangios matavimo technologijos. Galima pasirinkti iš trijų versijų, prietaisas gali apdoroti 16, 32 arba 46 analoginių įėjimų kanalus. Priklausomai nuo versijos, galimi net iki 8 skaitmeninių įėjimų/išėjimų ir taip pat viena SDI 12 sąsaja.

Pagrindinės taikymo sritys yra produktų testavimas, aplinkos parametrų monitoringas, duomenų surinkimas laboratorijose, moksliniai tyrimai ir plėtra, o taip pat eksperimentai ir bandymai. Visi analoginiai įėjimai yra galvaniškai izoliuoti vieni nuo kitų. 24-bitų A/D keitiklis užtikrina greitą, tikslią testavimo spartą, iki 50 matavimų per sekundę vienam kanalui. Nėra naudojami elektromechaniniai komponentai, kurie dėvisi (pvz., relės), todėl prietaisui nereikalinga techninė priežiūra, be to Expert Logger pasižymi tyliu veikimu.

Visi Expert Logger turi 4 GB vidinę atmintį ir gali nepriklausomai išsaugoti iki 100 mln. matavimo verčių su datos ir laiko žymėm. Atminties talpa gali būti išplėsta, naudojant išorinį USB-kaupiklį arba LAN (NAS). Matavimo duomenys realiu laiku arba duomenys iš kaupiklio gali būti perduodami internetu per integruotą WLAN arba UMTS modulį.

Expert Logger taip pat turi energijos taupymo "sleep" funkciją, automatizuotam išjungimui per matavimo pertraukas. Autonominiam darbui galima naudoti baterijas, akumuliatorių arba saulės elementus. Expert Logger gali komunikuoti, naudojant standartus CanBus, ModBus ir ProfiBus. Vidiniai programinės įrangos kanalai, pvz., skaičiavimo kanalai, ribinės vertės ir integratorius atlieka matavimų vertinimą ir reikšmingų duomenų kaupimą realiu laiku.

Vartotojai gali greitai ir efektyviai valdyti Expert Logger, naudodamiesi galinga nemokama programine įranga ProfiSignal Go, kuri yra komplektacijoje. Su ProfiSignal Go galima atvaizduoti matavimų duomenis kreivėse (grafikuose) ir atlikti išsamią analizę. Naudojantis programine įranga galima greitai su ASCII eksportuoti matavimo duomenis į MS Excel arba konvertuoti į TDM formatą.