Naujas galvaniškai izoliuotas duomenų kaupiklis Log5000

 

Data logger INOBALT 1

Naujas duomenų kaupiklis LogMessage 5000 turi 16 diferencialinių analoginių įėjimų, kurie turi galvaninę izoliaciją iki 650 VDC. Aukšto lygio izoliacija yra ypač svarbi, kai matavimai atliekami su įtampą turinčiais komponentais, pavyzdžiui testuojant buitinis elektrinius prietaisus arba elektrinius variklius.

Kiekvienas LogMessage 5000 analoginis įėjimas gali būti konfigūruojamas nepriklausomai. Temperatūros matavimui gali būti naudojamas, bet koks termoporos tipas. Duomenų kaupiklyje LogMessage 5000 yra įdiegtos visų termoporų tipų linearizacijos kreivės ir atskaitos taškai. Bet kuri termopora gali būti prijungta ir naudojama nedelsiant.

Pt100 ir Pt1000 jutikliai gali būti prijungiami tiesiogiai prie duomenų kaupimo įrenginio naudojant 4-laidų jungtį. Taip pat analoginiai įėjimai gali būti naudojami, bet kokių mA ir mV signalų matavimui. Bet kuris kanalas legvai konvertuojamas į reikalingus matavimo vienetus.

Duomenys gali būti perduodami internetu į kompiuterį per LogMessage 5000 LAN sąsają. LAN sąsaja taip pat yra galvaniškai izoliuota iki 1000 VDC, kaip ir elektros energijos maitinimo, bei visos kitos sąsajos.

Duomenų kaupiklyje LogMessage 5000 yra instaliuota nepriklausoma atmintis iki 250 milijonų matavimo įrašų. Tai suteikia geresnį duomenų saugumą ir patikimumą kompiuterinei sistemai.

Kiekvienas matavimas įrašas įrašomas su laiko ir datos reikšme. Vienam kanalui gali būti rašoma iki 10 matavimo verčių per sekundę. Gautų duomenų analizei naudojama ProfiSignal Go programinė įranga, kuri yra komplekte.