Duomenų rinkimas iš mobilių vandens apdirbimo įrenginių, naudojant bevielę duomenų perdavimo sistemą UMTS

 

Vandens-apdirbimas

Užsakovas yra pirmaujantis aušinimo, boilerių, pramonėje naudojamo bei gryno vandens apdorojimo įrangos gamintojas. Vandens apdorojimo įranga pramonėje yra dažnai montuojama priekabose arba konteineriuose ir yra nuomojama klientams laikinam vandens apdirbimui.

 

Taikymas/ Problema:

Mobiliam pritaikymui (sunkvežimiams ir konteineriams) užsakovui reikėjo duomenų registravimo sistemos su nuotoline prieiga, kad galėtų surinkti tiesioginius duomenis ir juos išsaugoti. Tikslas yra turėti nuolatinę prieigą prie vandens apdirbimo sistemos ir stebėti įrangos veikimą bei gauti aliarmo pranešimus, kai sistemos veikimas išeina iš rikiuotės.

 

Pasiūlymas/ Sprendimas/ Techninė įranga:

Užsakovas nusprendė įdiegti TopMessage duomenų surinkimo prietaisą su ADVT ir DIOT moduliais bei MoRoS UMTS maršrutizatorių sunkvežimyje, kad galėtų surinkti ir įrašyti 12 analoginių bei 8 skaitmeninius signalus (slėgis, srautas, temperatūra, sistemos klaidos) iš vandens apdorojimo sistemos. UMTS maršrutizatoriaus pagalba vartotojas turi nuotolinę prieigą prie sunkvežimio, bet kuriuo metu. Svarbiausias TopMessage duomenų surinkimo prietaiso pranašumas yra tai, kad integruoti aliarmų ir įvykių kanalai atlieka nuolatinį sistemos monitoringą ir pateikia ataskaitą per UMTS bevielį ryšį, aliarmo pranešimai iš karto siunčiami į pagrindinį valdymo centrą, esant bet kokiems sistemos normų nukrypimams.

Funkcinis dizainas yra pateiktas žemiau.

Vandens-apdirb-lt

 

Privalumai:

UAB Inobalt diegiama TopMessage įranga bei suderinamumas su UMTS maršrutizatoriumi suteikia užsakovams šiuos privalumus:

  • Nuotolinė prieiga prie tiesiogiai renkamų duomenų iš vandens apdorojimo sistemos su nuolatiniu proceso stebėjimu.
  • Prieiga prie sistemos, nepriklausomai, kur ji įrengta.
  • Aliarmo pranešimai sistemos gedimo ar nukrypimo, nuo užduotų parametrų, atveju.
  • Lengvai prijungiami analoginiai davikliai ir skaitmeniniai būklės įėjimai.
  • Nereikalingas kompiuteris nuotolinėje sistemoje, kadangi duomenų surinkimo prietaisas kartu atlieka ir sistemos monitoringą, ir vandens apdorojimo sistemos kontrolę.

 Daugiau informacijos rasite: TopMessage >>