Tyrimai/ Matavimai/ Testavimai

 

Tyrimai_3

UAB "Inobalt" specializacija yra matavimo ir testavimo sistemos, bei pramonėje naudojama įranga. Mes siūlome platų produktų asortimentą, nuo įvairių signalų konverterių iki visiškai sukomplektuotų produkcijos testavimo sistemų.

UAB "Inobalt" projektuoja ir diegia nestandartines matavimų ir testavimų sistemas, automatizacijos sprendimus.

UAB "Inobalt" matavimo sistemos naudojamos moksliniams tyrimams ir produktų kūrimui, taip pat įrengimų priežiūrai ir gedimų prevencijai.

Mes siūlome platų įvairių daviklių asortimentą ir specializuotą programinę įrangą, taip pat matavimo prietaisus moksliniams tyrimams ir produktų kūrimui. Mūsų produktai naudojami temperatūrų, vibracijų, slėgio, greičio, galios, srauto ir kt. matavimams. Mūsų sistemos naudojamos automobilių ir gynybos pramonėje, universitetuose ir mokslinių tyrimų institutuose, taip pat elektronikos ir įrengimų gamybos srityse, chemijos ir maisto pramonės įmonėse.

Tyrimai_1

Pramoninės mašinos ir įranga privalo veikti be neplanuotų sustojimų. Siekiant išvengti nuostolių ir gamybos nutraukimų, reikia užtikrinti nepertraukiamą pramonės mašinų naudojimo režimą. Tam būtinos nuolatinio stebėjimo ir planingo aptarnavimo sistemos. UAB "Inobalt" gali pasiūlyti visas būtiniausias priemones ir sistemas procesų (įrengimų) monitoringui: jutiklius, mobilius matavimo prietaisus, specializuotas stebėsenos sistemas ir kt.

 

Pagrindinis mūsų verslo principas - klientų pasitenkinimas!

Mes darome viską, kad klientai būtų patenkinti mūsų siūlomų prekių ir paslaugų kokybe.

Savo darbu mes norime parodyti, kad bendradarbiaudami su mumis, Jūs įgyjate patikimą partnerį!

Tyrimai_2