Duomenų surinkimas iš pakavimo mašinų, naudojamų farmacijos pramonėje

 

farmacijos-pramone-lt

Klientas gamina pakavimo mašinas, naudojamas farmacijos pramonėje. Mašinos naudojamos tokių talpų gamybai, kaip ampulės, flakonai, buteliukai ar vienkartinio naudojimo švirkštai, kuriuose telpa nustatytas kiekis medicininių preparatų. Šios mašinos turi atitikti FDA standartus.

Taikymas / Problema:

Klientas gamina didelio našumo, individualiam vartotojui pritaikytą įrangą ir gamybos linijas, kurios naudojamos įvairių medicinos produktų pakavimo sistemoms. Prieš patiekiant klientui įrangą, tikrinama ar tinkamai veikia gamybos linijos, todėl gamintojas atlieka kokybės testavimus. Matavimų ir testavimų tikslas - nustatyti, ar įrangos veikimo parametrai atitinka nustatytus standartus, ar sterilizacijos procesas taip pat atitinka standarto reikalavimus. Anksčiau testavimų rezultatai bei dokumentacija buvo pildomi rankiniu būdu, ataskaitos taip pat, naudojant programą Excel. Klientas ieškojo sprendimo, kuris supaprastintų duomenų įrašymą ir automatizuotų ataskaitų pateikimą.

Pasiūlymas / Sprendimas / Techninė įranga:

Klientas nusprendė pasirinkti duomenų rinkimo sistemą Expert Key 200 ir užsisakyti adaptuotą programinės įrangos paketą ProfiSignal Klicks, kuris naudojamas duomenų surinkimo procesui ir automatizuotam ataskaitų pateikimui.

Duomenų surinkimo projektas remiasi universaliu programinės įrangos paketu ProfiSignal, kuris gali veikti nepriklausomai nuo prijungtos duomenų surinkimo techninės įrangos. Vartotojas vienu metu gali įrašyti duomenis, panaudodamas prietaiso Expert Key analoginius kanalus ir gauti duomenys iš įrangos PLC sistemų, panaudojant OPC Server. Duomenys surenkami į duomenų bazę iš specializuotų termoporų ir slėgio jutiklių, kurie yra prijungti tiesiogiai prie Expert Key 200 prietaiso bei iš Siemens S7 PLC duomenų apie temperatūros ir slėgio parodymus. Duomenys perduodami į programą DataService, panaudojant OPC Server.

Pritaikymo funkcinė struktūra:

duomenu-surinkimo-sistema-LT

Sistema yra padalyta į 2 atskiras ProfiSignal Klicks programas:

  1. Programa naudojama duomenų surinkimui iš Expert Key prietaiso ir Siemens S7 PLC valdiklio, naudojant OPC Serverį.
  2. Programa skirta, surinktų duomenų, analizei ir automatiškai sugeneruoti testavimų ataskaitą.

Duomenų surinkimas:

Duomenu-surinkimas-zingsniai-lt

Ataskaitos:

Ataskaitos-zingsniai-lt

Privalumai:

Svarbiausias šios sistemos bruožas – tai, kad ProfiSignal Klicks buvo parengta taip, kad klientas galėtų surinkti duomenys iš bet kokios techninės įrangos, kuri yra prijungta prie DataService Configurator. Klientas gali prisijungti reikalingus kanalus iš bet kokio duomenų surinkimo prietaiso, pvz., Expert Key, TopMessage, LogMessage, ProfiMessage, o taip pat iš bet kokio trečiosios šalies prietaiso (VTI, HBM, PSI Adam Module, DataTranslation ir kt.), kurie yra palaikomi panaudojant reikalingus draiverius. Programa ProfiSignal yra skirta duomenų įrašymui į vieną HDS duomenų failą iš Expert Key prietaiso ir iš PLC, panaudojant OPC sąsają. Vartotojas taip pat gali sukalibruoti kiekvieną kanalą, įvertindamas reikalingą kompensaciją, jeigu to reikia. Duomenų įrašymas atliekamas visiškai nepriklausomai nuo duomenų analizės ir ataskaitų generavimo.

Ataskaita yra suformuojama panaudojant įrašytą HDS failą. Ataskaitos kūrimas paremtas konkrečiais kliento reikalavimais, čia taip pat atliekami pagrindinių rodiklių skaičiavimai, kurie rodo, ar gamybos įranga veikia tinkamai, ar atitinka nustatytus sterilizavimo temperatūros lygio ir trukmės reikalavimus. Sterilizacijos proceso kokybė yra išreiškiama F reikšme.

Pagrindiniai privalumai:

  • Expert Key naudojamas kaip universali didelio greičio duomenų surinkimo sistema testavimui, o taip pat ar nauja pakavimo įranga atitinka nustatytus parametrus.
  • Techniniai darbuotojai naudoja Expert Key nustatyti ar įranga atitinka eksploatacijai keliamus reikalavimus.
  • Duomenų įrašymo sistema yra atskirta nuo duomenų analizės sistemos, tai suteikia klientui daugiau lankstumo.
  • Pasiūlytas sprendimas leidžia į vieną failą įrašyti duomenis, kurie gaunami iš atskirų duomenų surinkimo modulių bei iš Siemens S7 PLC, panaudojant OPC Server.
  • Ataskaitos formavimas yra visiškai automatizuotas ir standartizuotas, tai padeda sutaupyti laiko ir sumažinti klaidų skaičių, lyginant su ankstesniu ataskaitų kūrimo būdu, naudojant Excel.

Daugiau informacijos rasite: Expert Key >>